ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
Adventure Drivers

Adventure Drivers

BIKAS

telepítés

megosztás

1.3k

517

2

Odd Drive

Odd Drive

Road Fury

Road Fury

DM Fan Game

DM Fan Game

Drift Donut

Drift Donut

ZigZag Racer 3D Car Racing

ZigZag Racer 3D Car Racing

Wheally RC

Wheally RC

Drift Cup Racing

Drift Cup Racing

Highway Drive 2D

Highway Drive 2D

City Police Cars

City Police Cars

Rock Crawling

Rock Crawling

Deadly Descent

Deadly Descent

Car Eats Car: Underwater Adventure

Car Eats Car: Underwater Adventure

Taxi Pickup

Taxi Pickup

Moto Maniac

Moto Maniac

Paint Track

Paint Track

GTR Drift & Stunt

GTR Drift & Stunt

Turbo Drift

Turbo Drift

Drive NDO

Drive NDO

Trukking2

Trukking2

Car Eats Car: Volcanic Adventure

Car Eats Car: Volcanic Adventure

G Wagon City Driver

G Wagon City Driver

Drift Torque

Drift Torque

Obby Parkour Ultimate

Obby Parkour Ultimate

Over take

Over take

Crazy Miners

Crazy Miners

Lambo Traffic Racer

Lambo Traffic Racer

Crazy Traffic Racer

Crazy Traffic Racer

Wreck The Tower

Wreck The Tower

Arctic Adventure

Arctic Adventure

Drive Red

Drive Red

Carzy Cars

Carzy Cars

Get Passed2

Get Passed2

Drift Boss

Drift Boss

Speed Racer

Speed Racer

Street Traffic Racer

Street Traffic Racer

Vice City Driver

Vice City Driver

Hillclimb Racer

Hillclimb Racer

shoot

shoot

Galactic Traffic

Galactic Traffic

Roof Car Stunt

Roof Car Stunt

Up Hill Racing

Up Hill Racing

Drift F1

Drift F1

Challenger City Driver

Challenger City Driver

Car Traffic 2D

Car Traffic 2D

Fromula Traffic Racer

Fromula Traffic Racer

Racing Cars

Racing Cars

F1 Racing

F1 Racing

Monster Truck Racing

Monster Truck Racing

Snakey Tracks

Snakey Tracks

Car Eats Car Arctic Adventure

Car Eats Car Arctic Adventure

Két RX7 Drifter

Két RX7 Drifter

Think Drive

Think Drive

Drive Together

Drive Together

Epic Stunts PvP 3D

Epic Stunts PvP 3D

CARRIER

CARRIER

Mustang City Driver

Mustang City Driver

Land Cruiser Offroad Driver

Land Cruiser Offroad Driver

Aventador Vice Crime City

Aventador Vice Crime City

Drift 3

Drift 3

Mad Truck Challenge Special

Mad Truck Challenge Special

Metal Black Wars

Metal Black Wars

Drifting Mania

Drifting Mania

Tiny Tracks AR2

Tiny Tracks AR2

Witch Killer

Witch Killer

Syder Hyper Drive

Syder Hyper Drive

Extreme Car Parking

Extreme Car Parking

City Drift Racing

City Drift Racing

Stick War New Age

Stick War New Age

Idle Island

Idle Island

SUV Traffic Racer

SUV Traffic Racer

Cool Cars: racing at altitude

Cool Cars: racing at altitude

DMK637

DMK637

Torpedó

Torpedó

Moto Racer

Moto Racer

Cloud Drive

Cloud Drive

Soldier Legend

Soldier Legend

Two Stunt Racers

Two Stunt Racers

Two Cups

Two Cups

Crazy Stunts 3D

Crazy Stunts 3D

Road Madness

Road Madness

Tiny Cars

Tiny Cars

Brick Breaker

Brick Breaker

Dot by Dot

Dot by Dot

Missile Base

Missile Base

Toy Cars: 3D Racing

Toy Cars: 3D Racing

Játék bemutatása

Adventure Drivers

A(z) Adventure Drivers bemutatása

Készülj fel a gázadásra, és engedd szabadjára a benned rejlő sebességdémont az Adventure Driversben! Ez nem egy átlagos vasárnapi autózás; ez egy magas oktánszámú trópusi izgalmas utazás, ahol a célvonal az egyetlen célod. Képzeld el, ahogy száguldasz a vibráló tájakon, lehagyod a versenytársaidat, és elnyered a végső győzelmet. Ha izgalmas böngészős játékokat keresel, amelyek letöltések nélkül nyújtanak tiszta adrenalint, ne keress tovább. Ez egyike azoknak a tökéletes epikus játékoknak, amelyeket arra terveztek, hogy felpörgessék a szívverésedet, és a képernyő elé szegezzenek, akár alkalmi játékos vagy, akár keményvonalas versenyrajongó. Készülj fel egy vad utazásra, tele váratlan fordulatokkal, kiélezett rivalizálással és a versenytársak legyőzésének édes elégedettségével.


  1. Trópusi versenyakció: Tapasztald meg a nagy sebességű versenyzést vibráló és kihívásokkal teli trópusi környezetben.
  2. Kiélezett verseny: Küzdj meg más képzett versenyzőkkel a könyörtelen küzdelemben az első helyért.
  3. Feloldható fejlesztések: Gyűjts érméket és pontokat, hogy erőteljes új járműveket és alapvető teljesítményfejlesztéseket oldj fel.
  4. Többjátékos móka: Oszd meg az izgalmat és versenyezz a barátaiddal, hogy bebizonyítsd, ki az igazi Adventure Driver.

Hogyan játssz a(z) Adventure Drivers játékkal online?

Játékszabályok:


  1. 1. szabály: Versenyezz a célvonalig más versenyzőkkel szemben, és törekedj az első helyre.
  2. 2. szabály: Használd stratégiailag a nitrót a sebesség növelésére és az ellenfelek megelőzésére.
  3. 3. szabály: Gyűjtsd össze a pályákon elszórt érméket, hogy új járműveket és fejlesztéseket vásárolhass.
  4. 4. szabály: Szerezz pontokat az ugratások közbeni pörgésekkel, hogy izgalmas jutalmakat oldj fel.
  5. 5. szabály: Használj fegyvereket a riválisok lassítására és az előnyöd megtartására, de légy óvatos a bejövő támadásokkal.

Irányítás:


  1. Pörgés: A/D vagy Balra/Jobbra nyíl billentyűk
  2. Fegyver használata: Enter
  3. Nitró használata: Shift

Adventure Drivers hasonló játékok


Ha szereted ezt a játékot, talán tetszeni fognak ezek a hasonló játékmenettel rendelkező játékok is.

  1. Car Eats Car: Volcanic Adventure
  2. Két RX7 Drifter
  3. Highway Drive 2D

GYIK:


K: Hogyan oldhatok fel új autókat az Adventure Driversben?

Új autók feloldásához érméket kell gyűjtened versenyzés közben. Gyűjtsd az érméidet, hogy megvásárolhasd a kívánt járműveket a játék boltjában.

K: Mit csinálnak a pontok a játékban?

A pontokat a levegőben végzett pörgésekkel szerezheted meg. A pontok felhalmozása feloldja az autók fejlesztéseit, javítva azok teljesítményét és képességeit.

K: Játszhatok az Adventure Drivers játékkal a barátaimmal?

Igen, az Adventure Drivers többjátékos móddal is rendelkezik. Oszd meg a játékot a barátaiddal, és versenyezzetek egymással, hogy kiderüljön, ki a legjobb versenyző!